Užij si nové zážitky, táborovou atmosféru a nastartuj léto skvělou letní zábavou!

Podívej se na video a dozvíš se, jak si užít léto:

Užij si letní zábavu!

víkend 23.-25.8. 2019

Několik dní stačí, abys zažil to nejlepší z táborové zábavy!

A nemusíš si brát dovolenou 🙂 nebo někomu vysvětlovat, kam se chystáš!

Nejoblíbenější akce

nejvyšší počet seznámení a nových vztahů a kamarádství

Uzavřená společnost

nikdo nás nebude rušit a můžeme si přivézt svoje pochutiny

Letní zážitky

nejvíce letních zážitků během jednoho víkendu-skvělé spestření léta

Poznání nových přátel

osvědčený způsob, kterým jsme se seznámili i my 🙂

Kladné reference

mnoho pozitivních referencí a poděkování

Mnohaleté zkušenosti

osvědčený program- to nejlepší z táborových aktivit

Na co se můžeš těšit?

 • Pestrý DOBROVOLNÝ táborový program
  táborové hry a soutěže vyladěny pro dospělé, diplomy- zážitky, které na jiných akcích nezažiješ. Je na tobě, zda si budeš hrát s námi nebo se necháš jen unášet táborovou pohodou..
 • Relax v přírodě
  balzám na nervy- odpočinek od stereotypu všedních dnů, relaxace či koupání, projížďka na pramičkách po rybníce, badminton, pétanque, pro dobrovolníky také volejbal, fotbálek, přehazka 🙂
 • Přátelská atmosféra
  skvělá parta podobně naladěných lidí.
 • Narozeninová párty
  oslava narozenin každého táborníka při veselém večeru bez ohledu na to, kdy je každý slaví, sdílená radost se násobí 🙂 Zažiješ, jaké to je mít svoji velkou narozeninovou oslavu a přitom se o nic nestarat.
 • Posezení u táboráku
  letní večer, kytara a praskání ohně, hvězdy, světlušky 🙂
 • Setkání s rytíři Dračího hradu
  a co mají pro nás nachystáno?
 • Výlet do okolí
  výlet na hrad Lipnice a do blízkého okolí, do přilehlých lomů s kamenými sochami, středověká atmosféra v areálu hradu
 • Osvědčený areál
  uzavřená společnost, bazén, hřiště, rybník, lodičky, trávník, les, příroda, chutné jídlo, parkování zdarma

Děkuji vám a všem ostatním kteří se podíleli na organizaci Letního tábora pro dospělé Bylo to naprosto skvělé! Moc jsem si to užil, zažil spoustu legrace a krásně jsem se odreagoval! Jste skvělí, že děláte tyhle akce! Tímto Vám všem moc děkuji!

Martin

Ahoj Dančo a Láďo, prostě mi to nedá a musím ještě jednou moc poděkovat za fajný víkend..nooo když koukám na tu fotku, tak se musím smát ještě teď, je až neuvěřitelný, že se sešlo tolik lidí, kteří jsou schopní se naprosto úžasně odvázat :-D. takže fakt díky a mějte se krásně

Lída

Ahoj Dano a Láďo, velmi děkuji za báječný, veselý, hravý víkend ozvláštněný troškou tajemna (moc krásný) prožitý v krásném prostředí v Ředkovci s ostatními pohodovými a rozesmátými lidmi. Mě osobně jste dali to, co se nedá nikde koupit - novou energii, která posílila ještě víc moji důvěru sama v sebe a naději v další dobrý život a určitě časem v setkání s Láskou. PS. bylo tak příjemné znovu se cítit, jako 13-leté děvče a být zase na táboře ..... :-). Mějte se krásně, pěkné dny. A už teď se moc těším na další setkání s vámi a dalšími bájenými lidmi. Děkuji moc

Marcela

Ahojda, chci moc poděkovat VŠEM za možnost strávit s Váma krásný víkend, po delší době se upřímně a od srdce zasmát a zařádit si jako "za mlada" :))) Ještě jednou velké díky a všem přeji jen to nejlepší v životě!

Pavlína
Audio povídání- jak bylo na táboře pro dospělé a jaké měli účastníci obavy před akcí?

Pusť si audio rozhovor s účastníky níže:

ČASTÉ OTÁZKY

Jak se na tábor dostanu?

 • autem -doporučujeme využít spolujízdy nebo
 • cestujte společně vlakem nebo autobusem

Jak na spolujízdu, která je oboustranně výhodná a často i zábavná? Před akcí Ti dáme možnost ostatním jednoduše sdělit, že chceš s někým svézt, kolik máš míst v autě pro spolujízdu nebo jakým vlakem/autobusem pojedeš. Uzavřený prostor je přístupný pouze účastníkům tábora.

Pokud pojedeš autem, je parkování možné v areálu, počet míst je omezen...

A co bydlení?

Nejpohodlnější by to bylo tam, kde se i všichni budeme setkávat 🙂 Ubytování s polopenzí není v ceně, tak se můžete rozhodnout, jestli budete bydlet jako my (=Dana+Láďa+instruktoři) v areálu

v tématické 2 lůžkové chatce (840,-Kč včetně jídla, povlečené postele, chatky jsou uzamykatelné, sociální zařízení je v přilehlé budově) nebo v 2 lůžkovém pokoji v budově (1000,-Kč včetně jídla, třeba i s výhledem na nástupiště a na rybník 🙂 wc a sprchy na patře).

My nechceme nikam dojíždět, tak si budeme užívat táborové atmosféry komplet 🙂

Dejte nám pak vědět, kde budete bydlet

Mohu si přivézt s sebou svoje pití a dobroty?

Jasně! A hned budeš u ostatních oblíbený 🙂 Hlavně na tu "narozeninou" oslavu se bude hodit něco jiného než čaj a sušenky. A k ohni třeba něco na chroupání nebo buřtíky. Je na každém, jakou mňaku si doveze.

Mohu s sebou vzít svého miláčka- zvířecího?

Alíky, Maxíky, Mourky...pejsky, kočky a další přítulná stvoření nechte doma nebo jim dopřejte bydlení v psím-kočičím hotelu s plnou péčí. Na tábor s námi nemohou. Ani dětičky si neberte. Užijte si čas pro sebe!

A ještě by mě zajímalo...

Další odpovědi najdeš dole na videu, kde s Láďou odpovídáme na často kladené otázky.

Užijeme si jedinečnou atmosféru

Můžeš se nechat vést připraveným celovíkendovým programem nebo si jen užívat letní den u bazénu, rybníku či v lese na houbách 🙂

Oblíbenou se také stala večerní narozeninová oslava, kde oslavíme narozeniny každého účastníka - nezáleží na tom, zda slavíš narozeniny v prosinci nebo v červnu!

Pobavíme se při pestrém programu

Bavit se budeme v krásné přírodě na Vysočině. V osvědčeném areálu se tématickým zázemím (bazén, hřiště, rybník, lodičky, trávník, les, ..). Odpočneme si v přírodě a nové zážitky si užijeme s novými přáteli.

Těšit se můžete na letní táborový program -přizpůsoben pro dospělé!

 

Neváhej využít tohoto skvělého rozjezdu léta a zažij právě tuto letní akci!

Sejdeme se

Ředkovec u Světlé nad Sázavou

kousek od Havlíčkova Brodu...

Tady se budeme táborově bavit, zde bude vše probíhat.  Areál je vhodný svojí polohou, je zde bazén i rybník s lodičkami, máme zde své zázemí i soukromí.

Prostředí pro tuto akci téměř dokonalé, výhodný je také tím, že si můžete přivézt své pití a pochutiny.

Máte nějaké další otázky? např. jak se na tábor dostanete, kde budeme bydlet a jíst 🙂  ODPOVĚDI NÍŽE

Táborové kurzovné

přihlaste se včas, zajistíte si nejen výhodnější cenu ale i místo

PŘEDPRODEJ
1992,- Kč
do 28.7.2019
➡️ program po celou dobu akce
➡️ zkušené průvodce programem
➡️ pomůcky k programu
➡️ narozeninový přípitek
➡️ dárek
v ceně není:ubytování, strava, doprava
Standard
2.092,- Kč
od 29.7.2019
➡️ program po celou dobu akce
➡️ zkušené průvodce programem
➡️ pomůcky k programu
➡️ narozeninový přípitek
➡️ dárek
v ceně není:ubytování, strava, doprava

Reference

Na této akci se již sešlo mnoho skvělých lidí, kteří si užili pohodový táborový čas.

A toto ti vzkazují:

Ahoj všem táborníkům, jen v rychlosti z práce.... Byl to super víkend, který jsem si maximálně užila a to hlavně díky skvělé partě, která se sešla a díky skvělé organizaci Ládi a Danči! Jsem nabitá spoustou pozitivní energie, která se bude v těchto deštivých dnech určitě hodit :o)))) Díky všem a budu se těšit zase někdy na prima víkend!

Janina Bobina

Ahojda Láďo Víkend byl bezva. Konečně jsem se odhodlal na tvou akci vyrazit a nelituju toho. V mládí jsem na táboře nebyl, takže jsem nevěděl, do čeho jdu. S Dančou jste měli připravený pěkný program, sešla se parta pohodových lidí a vyšlo počasí - prostě bezva. Poznal jsem fajn lidičky, s některými budu minimálně v kontaktu na síti.

Jirka

Ahojda, chci moc poděkovat VŠEM za možnost strávit s Váma krásný víkend, po delší době se upřímně a od srdce zasmát a zařádit si jako "za mlada" :))) Ještě jednou velké díky a všem přeji jen to nejlepší v životě!

Pavlína

Ahoj všem účastníkům super letní akce! Už dlouho jsem si neužil tak nabitý víkend plný her a soutěží jako byl tento. Za sebe mohu říct že jsem se výborně odreagoval a pobavil. Sešla se navíc skvělá parta podobně naladěných lidí a o tom to hlavně je. Takže ještě jednou díky Danče a Láďovi a taky všem ostatním za utvoření neopakovatelné a přátelské atmosféry. Mějte se moc fajn a třeba zase na nějaké další akci.

Míra

Ahoj, ahoj, ahoj, budu se opakovat, ale stejně mi to nedá. Díky, díky, díky!!! Za úžasný víkend, za nové kamarády, za koňskou dávku pozitivní energie, za nevšední zážitky, za krásné vzpomínky, za to že jste.. Díky Vám jsem loni začala "žít". Jste skvělí!

Jarka Z.

Těšíme se naviděnou!

Dana a Láďa Hanouskovi

Co se děje na táboře pro nezadané? Časté dotazy- odpovědi na videu: